Türkçe Pop Şarkılarla Dans Ederken Rengarenk Tablolar Yaratan Gizem Akdağ’ın Videoları Sizi de Neşelendirecek!

Sosyal medya kullanırken ‘keşfet’ sayfasında önümüze çıktığı için mutlu olduğumuz bazı isimler vardır; sanatçı Gizem Akdağ da bu isimlerden birisi! Duygu dolu tablolarının yapım aşamasında hepimizin aşina olduğu Türkçe pop ezgileri ile eğlenen, bu görüntülerle milyonlarca insanın da yüzünü tebessüm ettiren Gizem Hanım’ın videolarına ve hayatına bir göz atalım dedik, buyurun! ?

Sosyal medyanın bize sağladığı belki de en güzel yönlerden biri, milisaniyelik tek tıkla dünyanın dört bir yanındaki birbirinden ilginç olaylara ve yetenekli insanlara ulaşabiliyor olabilmemiz…

Ee Rönesans Çağında yaşamadığımız için çalışmalarını sosyal medya üzerinde paylaşan yüzlerce yetenekli sanatçıyı da yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz.

Sosyal medyada karşılaştığımız bu yetenekli isimlerden birisi de bizim coğrafyamızda dünyaya gelen sanatçı Gizem Akdağ!

Kişisel internet sitesinde paylaştığı bilgilere göre 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Hanım, küçük yaştan itibaren sanata karşı duyduğu merakını başarıyla ilerleterek lise ve üniversitede de güzel sanatlar eğitimi almış.

Kendisinin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

“Sanat benim için sadece kendimi ifade etmenin yolu değil, aynı zamanda dünya ile başa çıkabilme yöntemim.” diyerek tutkusunu dile döken sanatçının tabloları için emek verirken ne kadar keyif aldığını görmek videolarından mümkün!

Teknikleri ve renk tercihleri ile sanatın sınırsızlığını ve kalıplara sığdırılamaz olduğunu herkese göstermek isteyen Gizem Hanım, bu amacını insanlara başarıyla yansıtmış olacak ki internet aleminde yüzbinlerce kişinin hayatına dokunmuş.

Dijital ekranlardan dahi olsa izlerken insana keyif veren sanatçının özellikle TikTok ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında kendisine özgü, genişçe bir hayran kitlesi var.

Renkleri korkusuzca kullanarak bir nevi iç dünyasını tuvale döken Akdağ’ın tablolarının rağbet görmesinin nedeni sadece duygu dolu eserleri değil aslında…

Eserlerini yarattığı süreci sosyal medyada paylaşan sanatçının her fırça darbesinden ne kadar keyif aldığı, arkada çaldığı eğlenceli şarkılar eşliğinde oldukça özgür ve mutlu gözükmesi sevenlerinin gözünden kaçmıyor.

Gizem Hanım’ın videolarına çoğu zaman 90’lı ve 2000’li yıllardan hepimizin aşina olduğu Türkçe pop ezgileri eşlik ediyor, bazen de oturduğunuz yerden dans etme isteğinizi tavan yapacak yabancı pop hitleri.

Lafı daha fazla uzatmadan sanatçının milyonlarca görüntülenme ve beğeni toplayan videolarından bazılarını buraya bırakalım;

?

?

?

Son olarak merak edenler için Instagram hesabını da şöyle bırakalım…

Peki siz nasıl buldunuz Gizem Akdağ’ın çalışmalarını?

Yaşam enerjisine hepimizin ihtiyacı olduğu şu zamanlarda sanatın keyfinin farkına varmanız dileğiyle… ❤️?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir