Google Pixel 8a duvar kağıtları internete sızdı

Google Pixel 8a‘nın resmi lansmanı hala birkaç ay uzakta olsa da, sızıntılar cihaz hakkında ipuçları vermeye başladı bile. En son sızıntı, Pixel 8a’nın duvar kağıtlarını gösteriyor ki bu duvar kağıtları çevrimiçi olarak dolaşıma girmiş durumda.

“Mineral” koleksiyonu olarak adlandırılan bu duvar kağıtları, SmartPrix ve Kamila Wojciechowska gibi Google Pixel bilgi sızıntıları konusunda saygın kaynaklar tarafından paylaşıldı. Bu koleksiyon, her birinin kişisel tercihlere uyacak şekilde açık ve koyu versiyonları olan üç büyüleyici duvar kağıdını içeriyor: Titanit, Barit ve Hematit.

Google Pixel 8a duvar kağıtları internete sızdı

Duvar kağıtları, Pixel 8 serisinin varsayılan duvar kağıtlarının arkasındaki sanatçı olan Andrew Zuckerman tarafından oluşturuldu. Her biri minerallerin karmaşık desenlerini ve doğal güzelliklerini sergiliyor. Titanit duvar kağıtları, “zümrüt” olarak kodlanan canlı yeşil bir zümrüt taşını sergilerken, Barit duvar kağıtları “gökyüzü” olarak kodlanan sakin bir mavi arka plan üzerinde minerali vurgular.

Bu mavi arka plan, Pixel 8a‘nın Bay renk seçeneğinin stok duvar kağıdı olarak hizmet edebilir. Son olarak, “likör” Hematit duvar kağıtları, minerali derin mavi bir tonla sergileyerek Pixel 8 Pro‘nun Obsidyen rengine benziyor.

Henüz tanıtımı yapılmayan Google Pixel 8a modelinin duvar kağıtlarının sızdırılması bu cihazın çıkışı için artık geri sayıma geçildiğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir