Huawei Pocket S2’nin önemli özellikleri ve renk seçenekleri ortaya çıktı

Huawei’nin yeni bir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair haberler var. Bu model, markanın daha önce piyasaya sürdüğü Pocket S modelinin devamı niteliğinde olabilir ve clamshell katlanma tasarımına sahip olacak şekilde tasarlanmış. Bu yeni cihazın özelliklerine dair bazı bilgiler de sızdırıldı.

Huawei’nin planladığı bu yeni katlanabilir telefonun, önceki modeli Pocket S’in tasarım özelliklerini koruyacağı söyleniyor. Arka kısmında iki yuvarlak modül halinde yer alan üçlü kamera kurulumuna sahip olacağı ve bu modüllerden birinde bir dış panelin yer alacağı belirtiliyor. Ancak, bu halkaların orijinal Pocket S modeline göre daha büyük olacağı ifade ediliyor.

Huawei Pocket S2’nin önemli özellikleri ve renk seçenekleri ortaya çıktı

Pocket S2‘nin, önceki modeli gibi özel bir Sanat Edisyonu ile de piyasaya sürülebileceği konuşuluyor. Yeni katlanabilir telefonun gri renk seçeneği ile cam arka panel ve mor renk seçeneği ile deri arka panel seçenekleriyle sunulabileceği söyleniyor. Cihazın içerisinde 5G destekli bir Kirin 9000S yonga setine yer verileceği ve 4,520mAh kapasiteli bir batarya ile güçlendirileceği, bu bataryanın 66W kablolu hızlı şarjı destekleyeceği belirtiliyor.

Ayrıca Huawei’nin, üç katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon üzerinde de çalıştığına dair bilgiler mevcut ancak bu modelle ilgili daha fazla detay henüz paylaşılmadı. Şu anda elimizde bulunan bilgiler bu kadar, bu konu hakkında daha fazla güncelleme almak için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir