MİNE ÖZDEMİR GÜNELİ – Ancak bu yıl 31 Mart yerel seçimlerine yapılan itirazlar üzerine yenileme seçimleri ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın ikincisi sınav günlerine denk geldi. LGS’nin yapılacağı yarın 3 ilçe ve 4 beldede seçmen sandık başına gidiyor. Söz konusu bölgelerde sınav okullarda değil, sınav merkezlerinde yapılacak. YKS’ın yapılacağı 8-9 Haziran tarihlerinde de sınavla aynı saatlerde Fenerbahçe’nin Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı var. Toplantı nedeniyle yoğun trafik ve stadın etrafındaki okullarda sınava giren adayların gürültüden etkilenmesi endişe yaratıyor. Adaylar yetkililerden önlem almasını talep ediyor.
Related Posts
Karaköprü Belediyespor, şampiyonluk için iddialı
TFF 3. Lig 3. Grup’ta oynadığı 14 maçta yenilmeyen Karaköprü Belediyespor, şampiyon olarak bir üst lige çıkmayı hedefliyor. İlk yarıda 38 puan toplayan ve en yakın rakibine 11 puan fark atan Şanlıurfa ekibi, ikinci devrede de aynı performansı sürdürerek hedefine ulaşmayı amaçlıyor. Karaköprü Belediyespor Teknik Direktörü Besim Durmuş, takımın başarılı performansından memnun olduklarını ve şampiyonluk hayalini gerçekleştirmek için maç maç mücadele edeceklerini belirtti. Takım kaptanı Muhammed Raşit Şahingöz ise tek hedeflerinin kupayı kazanmak olduğunu ifade etti. Kulüp Başkanı Osman Uludağ ise takımın namağlup olmasının gururunu yaşadıklarını ve rehavete kapılmadan devam etmek istediklerini söyledi.
Tekirdağ’da Akşam Saatlerinde Ortaya Çıkan Dolunay Kızıllığı Göz Kamaştırdı
Haziran ayının son dolunayı, Tekirdağ semalarında akşam saatlerinden itibaren gökyüzünde görüntülendi. Dolunayın kızıl rengi ve parlaklığı, vatandaşlara görsel bir şölen yaşattı. Gökyüzündeki bu eşsiz manzarayı izleyenler, geceyi gündüze çeviren dolunayın tadını çıkardı.
Çaykur Rizespor, Vavacars Fatih Karagümrük’ü 1-0 mağlup etti
Trendyol Süper Lig’in 4. haftasında Çaykur Rizespor ile Vavacars Fatih Karagümrük arasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısını, ev sahibi ekibi 1-0 önde tamamladı. Mücadelenin ilk yarısını, Çaykur Rizespor 1-0 önde noktaladı.