TikTok’a Giriş Yapan Çaycı Hüseyin’in Nalan Şarkısını Söylediği Anlara Gelen Birbirinden Komik Yorumlar

Çaycı Hüseyin karakteriyle seyircinin kalbini kazanmış, sempatik tavırları ve doğal oyunculuğuyla hafızalara kazınan oyuncu Alparslan Özmol, TikTok platformuna taşıdığı eğlenceli kişiliği ile yine gündeme geldi. Popüler şarkı Nalan’ı seslendirdiği videoyu paylaştığı anlar izleyicilerin beğenisini topladı. Özmol’un Nalan şarkısını seslendirdiği bu anlar, TikTok kullanıcıları tarafından hızla paylaşıldı ve birçok komik yorum aldı.

Bir zamanlar “Çocuklar Duymasın” dizisinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteri ile hafızalara kazınan Alparslan Özmol, TikTok dünyasına adım attı.

Alparslan Özmol, Çaycı Hüseyin karakteriyle olduğu kadar gerçek kişiliğiyle de izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı.

Son dönemlerin popüler şarkısı olan Nalan’ı seslendiren Özmol’un bu anları paylaştığı video, sosyal medyada viral oldu ve birbirinden eğlenceli yorumlarla dolup taştı.

İşte çok konuşulan o performans?

Kullanıcılar, bu eğlenceli performansın altına ”Abi nasıl geğirerek şarkı söyleyebiliyorsun” gibi esprili yorumlarla karşılık verdi.

?

?

?

?

?

?

?

Eee adettendir soralım.. Siz Çaycı Hüseyin’in ‘Nalan’ şarkısı performansını nasıl buldunuz? Sizce başarılı mı? Yorumlarda buluşalım…?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir