Yeniden Bahar Bekleyen Kemal Kılıçdaroğlu’na Armağan Çağlayan’dan “Osur Osur İpe Diz” Tepkisi

Sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından biri olan Armağan Çağlayan, bu sefer de Kemal Kılıçdaroğlu’nun yazdıklarına sinirlendi. Seçim dönemindeki kampanyasında kullandığı vaadi yenileyen Kılıçdaroğlu’na, Armağan Çağlayan’dan son derece sert bir çıkış geldi.

Televizyon yapımcısı olarak tanıdığımız, yıllarca yarışma programlarında jüri koltuklarında izlediğimiz Armağan Çağlayan, son dönemlerde sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından biri.

Asıl mesleği avukatlık olan fakat yıllardır yapımcılıkla ilgilenen Çağlayan, sosyal medyayı aktif kullanmasının yanında bir de YouTube üzerinden kendi programını yayınlıyor.

YouTube üzerinden “Gör Beni” isimli programına birbirinden ünlü isimleri davet eden ve onların hayat hikayelerini dinleyen Çağlayan, sık sık videoları ile gündeme geliyor.

Şarkıcılardan oyunculara, belediye başkanlarından farklı meslek gruplarına birbirinden bağımsız isimlerin hikayelerini dinleyen Çağlayan, binlerce kişi tarafından izleniyor.

Biliyorsunuz bir diğer yandan kendisinin Twitter hesabı üzerinden yaptığı yorumlar sık sık gündem oluyor.

1,8 milyon takipçisi olan Twitter hesabını son derece aktif kullanan Armağan Çağlayan, canını sıkan durumlara tepki vermekten geri durmuyor. 57 yaşındaki Çağlayan’ın hem güncel durumlara, hem de siyasi isimlere verdiği cevaplarsa sık sık konuşulan detaylardan.

Çağlayan’ın bu sefer tepki verdiği isim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

Geçtiğimiz 2023 Genel Seçimleri’nde Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, bu süreçte kampanyalarında ‘Sana söz yine baharlar gelecek’ vaadini vermişti hatırlarsanız.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeniden “Hiç endişelenmeyin, daha çok güzel baharlar göreceğiz.” sözlerini duyan Armağan Çağlayan ise dayanamadı ve beklenmedik bir cevap verdi.

Paylaşılan haberi alıntılayan ve ‘Osur osur ipe diz! Şahane.’ yorumunu yapan Armağan Çağlayan’ın bu tepkisini kimse beklemiyordu.

Ünlü yapımcıya takipçilerinden “Kılıçdaroğlu, Gör Beni programına sohbete gelir mi?” sorusu geldi.

Çağlayan ise kendisinin 3 yıl önce katıldığı programa vurgu yaparak ‘Gelmişi var’ dedi.

Ardından bir takipçisi kendisine yazdıkları için “Benim tanıdığım Armağan bu değil!” şeklinde tepki gösterdi.

Armağan Çağlayan ise ‘Benim tanıdığımı zannettiğim Kemal Kılıçdaroğlu da bu değil! Onu ne yapacağız?’ dedi. Konuşmanın devamında işin içine Ekrem İmamoğlu’nun da bahsi katıldı.

“Haşa Kılıçdaroğlu ile mi?”

Genel seçimlere yönelik temennisini ve inancını paylaşan takipçisine Kemal Kılıçdaroğlu için verdiği cevap ise yeniden dikkatleri üstüne topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir